Obecnie przegladasz:   Menu Nota prawna
Nota prawna Email

Wstęp

Witamy na stronie internetowej Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim. Strona stanowi własność Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim i jest przez nią aktualizowana. Odwiedzający stronę są zobowiązani do przestrzegania niżej podanych warunków, z którymi należy dokładnie się zapoznać.

Zastrzeżenia i zalecenia

Niniejsza strona może zawierać linki do zewnętrznych stron internetowych (stron niebędących własnością i / lub nieobsługiwanych przez Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim). Po wejściu w podany link, zewnętrzna strona internetowa może pojawić się na pełnym ekranie, lub może zostać wyświetlona jako fragment niniejszej strony.

Pojawianie się strony zewnętrznej w obrębie naszej strony ma na celu jedynie ułatwienie odnalezienia stron odnośnych do strony wyjściowej i nie oznacza przejęcia przez nas odpowiedzialności za rzeczoną stronę zewnętrzną.

Nie przejmujemy także gwarancji, warunków ani sposobu reprezentacji w odniesieniu do tych stron, nie bierzemy na siebie żadnej związanej z nimi odpowiedzialności (w tym odpowiedzialności wynikającej z zarzutu, że treść którejkolwiek z zewnętrznych stron internetowych podanych w formie linku narusza prawo do własności intelektualnej stron trzecich).

Odnośniki nie mają charakteru komercyjnego.

Warunki

Uwagi dotyczące praw autorskich

Niniejsza strona zawiera tekst, zdjęcia, filmy, pliki PDF , pliki doc i inne formaty zapisu obrazu i dźwięku chronione prawem autorskim i / lub innymi przepisami dotyczącymi praw do własności intelektualnej. Wszelkie prawa autorskie i inne prawa do własności intelektualnej należą do Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim lub zostały na nią przeniesione przez właściciela (właścicieli) tych praw wraz z upoważnieniem do wykorzystania w/w materiałów na tej stronie.

Logotypy projektów wykorzystane na tej stronie mają charakter informacyjny i w małym stopniu promocyjny do udziału w przedsięwzięciach przez inne szkoły i placówki edukacyjne, aby kształcić i wychowywać młodzież. Umieszczenie ich było dobrowolną inicjatywą Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowiecki, nie wiążąc z tym żadnych zobowiązań wobec organizatorów danego projektu.

Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły jako jednostki odnoszące się do  Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim, wyrażają automatycznie dobrowolną zgodę na rozpowszechnianie informacji wynikającej z ich pracy, nauki w formach zdjęć, prezentacji oraz innych plików graficznych, tekstowych oraz dźwiękowych. Jako jednostki mają na celu kształtowanie i rozwój reputacji szkoły.

-----Użytkownik może:
- wejść na dowolny fragment strony;
- wydrukować jeden egzemplarz wszystkich artykułów do własnego użytku informacyjnego/edukacyjnego
- nauczyciel  Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim  może kopiować oraz drukować zawartość strony jeśli ma to charakter edukacyjny oraz pomocny w kształceniu młodzieży.
-----Użytkownik nie może:
-kopiować (ani poprzez drukowanie na papierze, ani poprzez zapisywanie na dysku czy ściąganie w inny sposób niż jest to zaprezentowane na stronie), rozpowszechniać (w tym powielonych egzemplarzy), publikować, zmieniać, modyfikować lub w jakikolwiek inny sposób wykorzystywać materiałów zawartych na stronie( z wyjątkiem wykorzystania dozwolonego przez Dyrektora Szkoły, Koordynatora danego projektu czy osoby odpowiedzialnej za dany dział na stronie) Ograniczenie to odnosi się zarówno do całości, jak i do fragmentów zawartości strony;
- usuwać informacji o prawach autorskich, znaków handlowych lub not dotyczących prawa do własności intelektualnej zawartych w materiale oryginalnym z treści pobranej, skopiowanej lub wydrukowanej ze strony;

Jeśli użytkownik chce zamieścić odnośnik hipertekstowy lub link do tej strony, powinien wysłać e-mail pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podając następujące szczegóły:
- adres (y) URL strony (stron) internetowej, na której (których) zostanie umieszczony link do niniejszej strony
- adres (y) URL strony (stron) na niniejszej stronie internetowej, do której (których) ma się odnosić proponowany link a my rozpatrzymy taką prośbę. Zastrzegamy sobie prawo do decyzji odmownej.

Odnośne prawo

Powyższe warunki zostały sformułowane zgodnie z prawem polskim i zgodnie z jego zapisami winny być interpretowane. W każdym przypadku konfliktu wynikającego z tak określonych warunków lub innych konfliktów związanych z niniejszą stroną - zarówno w zakresie umów, jak i czynów niedozwolonych, sądami rozstrzygającymi takie konflikty będą sądy obejmujące zasięgiem Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim.